Kontakt oss
Skriv til oss
Design hallen
Velg språk
MENY

Kontakt oss

Eksport salgsavdeling

Norge + North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Beata Gajewska
flaga de flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 512 445 642 / +49 (151) 64029999
mail 2883236 640 beata.gajewska@protan-elmark.pl

Iga Stradomska
flaga de flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 iga.stradomska@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Kontaktinformasjon

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 8135-348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Aksjekapital: 6 670 000 PLN
Inngikk registeret til entreprenører av det nasjonale domstolregisteret ved tingretten i Poznań

Kontonummer til mBank.:
PLN
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
EUR
PL51 2190 0002 3000 0046 2899 0201
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Send forespørsel

Administratoren av dataene dine er PROTAN ELMARK
KLIKK og lær mer om å beskytte dataene dine.

Ring oss

+48 61 813 45 23

Eller direkte med salgsavdelingen

Marcin Janowski
Salgsdirektør Eksport
Klaudia Rozmiarek
Salgssjef Eksport
Natalia Tiutiunnyk
Salgssjef Eksport
Magdalena Walczak
Eksport spesialist
Natalia Skupniewicz
Eksport spesialist
Iga Stradomska
Eksport spesialist
Lita Naukhatska
Export Department Assistant
Vladyslava Stadnichenko
Export Department Assistant
På dette nettstedet brukes det informasjonskapsler (cookies) til statistiske, analytiske og markedsføringsmessige formål.
Du kan spesifisere vilkårene for lagring eller adgang cookies i nettleseren din. Mere